09126961142 , 021-77141004

شاید قبل از این‌که ظروف خود را تعمییر کنید با خود اندیشیده باشید آیا بازسازی ظروف مفید است یا مضر؟ اگر به‌طور دقیق کمی وقت صرف کنید و در اینترنت چرخی بزنید متوجه‌ی تمامی مضرات و فواید پوشش‌های گرانیت و تفلون، ظروف مسی، لعابی، استیل، چدن و غیره خواهید شد.

فرق بازسازی ظروف با تولید ظرف نو

ما در مجموعه بازسازی ظروف ایلیا هیچ‌گونه فرقی بین فرایند تولید ظروف نو با بازسازی نمیگذاریم. یعنی تماما مواردی که برای تولید قابلمه و تابه نو انجام میشود برای بازسازی هم کار مشابه انجام میدهیم.

در خط تولید یک ظرف نو و بازسازی ظروف دقیقاً این فرایند اتفاق می‌افتد و این مسیر طی می‌شود تا محصول نهایی دارای کیفیت عالی و عُمر مفید باشد.

  1. ابتدا سطحِ خارجی ظروف کهنه باید در کوره قرار بگیرد تا تمامی چربی‌ها و کثیفی‌ها سوخته شوند و آماده مرحله بعد شود.
  2. مرحله دوم سَند بلاست می‌باشد در این مرحله ظروف توسط کمپرسورهای بادِ بسیار قوی شن‌های ریز را به بدنه سوخته شده ظرف می‌پاشند تا تمامی سطوح داخل و خارج عاری از برجستگی و نام هماهنگی بقایای قبلی بشود در این مرحله سطح ظروف ذبر شده و آماده آستر می‌باشد.
  3.  در مرحله سوم روکش اول یعنی آستر زده می‌شود و برای مدتی درون کوره قرار می‌گیرد تا خوب پخته شود.
  4. در این مرحله روکش دوم گرانیت بر روی آستر اولیه زده می‌شود تا کاملاً پوشش اول پُر و با کیفیت شود و مجدد داخل کوره می‌رود.
  5.  قدم آخر پاشش رنگ بیرون ظروف که از پوشش‌های رنگ‌های کوره‌ای پودری الکترواستاتیک استفاده می‌شود بعد از پاشش، مجدد به داخل کوره رفته و برای آخرین‌بار پخت می‌شود.

کارگاه بازسازی ظروف تفلون

آیا بازسازی ظروف مفید است یا مضر؟

متأسفانه کارگاه‌های متفرقه برای صرفه اقتصادی بیشتر و پایین آوردن قیمت نهایی برای جذب مشتری بدون سند بلاست اصولی و درست، همچنین پاشیدن گرانیت و رنگ روی لایه زیرین باعث می‌شوند کیفیت ظروف پایین آمده و هنگام پخت و پز و استفاده مکرر از ظروف مواد گرانیتی جدا شده و وارد غذا شود و به بدن آسیب برساند که این عامل اصلی سرطان است.

شما با اطمینان از اینکه مراحل در کارخانه بازسازی ظروف گرانیت ایلیا به‌درستی انجام‌می‌شود می‌توانید ظروف آشپزخانه خود را همانند ظروف نو برای سالیان سال استفاده‌ کنید.

قیمت بازسازی ظروف تفلون

برای مشاوره بهتر واطلاع از قیمت بازسازی ظروف گرانیت ایلیا با شماره زیر در تماس باشید.

 

ثبت سفارش
× چت آنلاین