09126961142 , 021-77141004

آیا مواد استفاده شده در بازسازی ظروف مضر است؟

مواد مورد استفاده در بازسازی ظروف تفلون شامل پلیمرهای وارداتی از کشور چین هستند. این مواد با گریدهای مختلف و تحت لیسانس کشورهای پیشرفته‌ای مثل آمریکا، سوئیس، ایتالیا و فرانسه وارد می‌شوند. اگر شرکت یا کارخانه‌ای از مواد درجه یک با گرید بالا استفاده کند هیچ جای نگرانی وجود ندارد.

پلی تترا فلوئور اتیلن یا به اصطلاح تفلون جزو مواد روان‌کننده و مقاوم در برابر حرارت و آتش محسوب می‌شود.

تفلون به رطوبت هوا حساس نیست و دارای مقاومت بالایی در برابر جریان الکتریکی است. حتی در دماهای پایین، تفلون ویژگی‌های جذب ضربه خوبی دارد و در برابر ضربه مقاوم است.

هرچند ۵۰ درصد موفقیت در بازسازی ظروف به کیفیت مواد تفلون بستگی دارد، اما ۵۰ درصد دیگر مربوط به نحوه بازسازی و رعایت اصول و استانداردهای انجام شده در آن کارخانه است.

بهترین مرکز تخصصی احیای ظروف

اگر قصد نوسازی قابلمه و تابه‌های خود را دارید، بازسازی ظروف ایلیا بهترین انتخاب برای شماست. در این مجموعه، از مواد گرانیتی با بالاترین کیفیت از چین و تحت لیسانس سوئیس استفاده می‌شود که دقیقاً همان موادی هستند که برای ساخت ظروف نو به کار می‌روند.

استفاده از فناوری روز و تکنولوژی مدرن در این مرکز، تلفیقی از کیفیت و نوآوری را در صنعت نوسازی ظروف به ارمغان آورده‌است، که این امر بازسازی ظروف ایلیا را به بهترین در ایران تبدیل کرده است.

مجوز بهداشت برای بازسازی ظروف تفلون

صادقانه باید بگوییم که چیزی به‌عنوان مجوز بهداشت برای بازسازی ظروف تفلون وجود ندارد. اما تمامی مواد تفلونی که وارد کشور می‌شوند، از موانع قانونی گمرک کشور با دریافت تایی دیه بهداشت عبور می‌کنند. این موضوع بسیار مهم است و هرگونه نگرانی بابت غیر بهداشتی و سمی بودن این مواد را از بین می‌برد.

کارخانه بازسازی ظروف تفلون

کارخانه بازسازی ظروف تفلون و گرانیت در ایلیا با استفاده از بهترین مواد و رعایت استانداردهای موجود در ایران انجام‌می‌شود. با اطمینان می‌توانید ظروف قدیمی خود را به این مرکز بسپارید و از کیفیت و دوام محصولات بازسازی شده لذت ببرید.

جهت کسب اطلاع از نحوه محاسبه قیمت بازسازی قابلمه و تابه بر روی لینک کلیک بفرمایید.

مراحل بازسازی ظروف

ثبت سفارش
× چت آنلاین