09126961142 , 021-77141004

پوشش گرانیت کف اتو

کف اتو گرانیت شده

گرانیت کردن کف اتو

چسبیدن اتو به لباس، سوختن پارچه‌های نازک، لک انداختن اتو روی لباس و … همگی مشکلاتی هستند که به جنس کف اتو بخار وابسته‌اند. به همین دلیل، هنگام خرید اتو بخار باید به جنس کف آن توجه کنید. بنابراین، در ادامه این مطلب انواع پوشش گرانیت کف اتو بخار خانگی و صنعتی را معرفی خواهیم کرد. پس اگر شما نیز با این مشکلات در اتوکشی مواجه‌اید و می‌خواهید کف اتو بخار خودتون را تعمیر کنید، ادامه این مطلب را بخوانید.

تعویض کف اتو

سطح اتو بخار یکی از حیاتی‌ترین بخش‌های آن است که نقش مستقیمی بر کارایی و کیفیت اتوکشی دارد. با گذشت زمان و استفاده پیوسته، ممکن است سطح اتو بخار دچار آسیب یا خرابی شود و نیاز به جایگزینی داشته باشد. در این مقاله به بررسی روش تعویض سطح اتو بخار و نکات کلیدی در این فرآیند می‌پردازیم.

الانه دیگر نیاز نیست با هزینه های خیلی بالا و صرف وقت بسیار زیاد برای پیدا کردن یدکی کف اتو تلاش کنید، زیرا همان کف اتو خودتان را میتوانید به راحتی احیا کنید و برای سالیان دراز مجدد استفاده کنید.

روش از بین بردن سوختگی های کف اتو

با استفاده از خمیردندان سفیدکننده

برای این کار، ابتدا سطح زیرین اتو را سرد کنید و مقداری خمیردندان سفیدکننده روی آن بمالید و مطمئن شوید که خمیردندان به قسمت‌های کثیف برسد. سپس سطح اتو را با دستمال تمیز پاک کنید. در نهایت، اتو را در حالت بخار روشن کنید و یک پارچه تمیز را اتو بکشید.

اگر اتوی شما سوختگی جزئی دارد، می‌توانید آن را با کمی خمیردندان به راحتی تمیز کنید. کافی است کمی خمیردندان را روی سطح اتو بمالید. ترجیحاً سطح اتو گرم باشد، اما نه خیلی داغ. سپس با یک پارچه نخی مرطوب روی اتو بکشید تا سوختگی‌های روی اتو برطرف شود.

اما توجه داشته باشید این راهکار فقط برای مواقعی کاربرد دارد که کف اتوی شما سوختگی شدیدی نداشته باشد. درصورت حاد بودن سوختگی حتما باید کف اتو را به مرکز بازسازی ایلیا ببرید و برای آن پوشش جدید درخواست کنید.

بهترین روکش برای کف اتو

از بین پوشش استفاده شده برای کف اتو گرانیت گزینه بسیار خوب و ایده عالی است. چونکه نچسبی فوق العاده ای دارد و ضد خش هست و در دماهای بالا هیچ آسیبی نمیبیند و همچنین به لباسها نیز هیچ گونه آسیبی نخواهد رساند.

کف اتو را چگونه تمیز کنیم

تمیز کردن کف اتو با محلول سرکه و نمک

استفاده از محلول سرکه و نمک یکی از روش‌های معمول و موثر برای تمیز کردن کف اتو است البته تا زمانی که فقط کثیف شده باشد. این روش ساده، می‌تواند به خوبی لکه‌ها، جرم و رسوبات را از بین ببرد.

مواد لازم

  • سرکه سفید: ۴ پیمانه
  • نمک: ۲ پیمانه
  • آب: به مقدار لازم

مراحل انجام کار

  1. سرکه و نمک را در یک ظرف میکس کنید و به مقدار مساوی آب اضافه کنید. محلول را به آرامی گرم کنید تا نمک حل شود، ولی مراقب باشید محلول به جوش نیاید.
  2. اتو را خاموش کنید، از برق بکشید و بگذارید تا خنک شود.
  3. پارچه را در محلول گرم سرکه و نمک بگذارید.
  4. با استفاده از پارچه آغشته به محلول، کف اتو را پاک کنید. با حرکات مالشی به تمام نقاط کف اتو، از جمله سوراخ‌های بخار، توجه کنید.

کف اتو بخار صنعتی

تمامی صفحات اتو بخار پرسی و صنعتی که از جنس فلز هستند قابلیت بازسازی و پوشش‌دهی را دارند و دقیقاً مثل روز اول کارایی خود را بازمی‌یابند.

 

 

راهنمای بازسازی کف اتو

جهت کسب اطلاع از نحوه بازسازی و قیمت بازسازی کف اتو کلیک کنید یا با شماره های درج شده در قسمت تماس با ما تماس بگیرید.

مهارت ها

در تاریخ

دی ۱۱, ۱۴۰۱

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش
× چت آنلاین