09126961142 , 021-77141004

قابلمه کهنه تفلون یا هر نوع دیگر آن بعد از گذشت زمان لایه سطحی پوشش خود را از دست داده و احتیاج به تعمیر دارد. در زیر به تعمیر قابلمه تفلون اشاره کرده ایم.

تعمیر قابلمه تفلون

قابلمه از هر نوع آلومینیوم سرامیک رویی و چدن و تفلون عمری دارند و اگر پوشش نچسب خود را از دست بدهند نیاز به روکش تفلون جدید دارند. که این امر باید در مراکز مجاز و با دقت و تخصص خاص انجام شود.

اگر پوشش اولیه ظرف خراشیدگی و طبله داشته‌باشد و بعد از آن چسبندگی ایجاد کند نیاز به بازسازی دارد. زیرا استفاده از ظرف مستعمل و بدون پوشش به‌مراتب خطرناک‌تر از استفاده از ظروف با پوشش بی کیفیت می‌باشد. در این میان انتخاب برند خوب و کیفیت رنگ و گرانیت مناسب اهمیت بسیاری دارد.

در مورد تعمیر قابلمه تفلون به‌خاطر رعایت نکردن اصول و استاندارد تولید برای هر کارخانه یا کارگاهی ممکن نیست چرا که احتیاج به تکنولوژی و تجربه بالایی دارد.

این‌گونه تکنولوژی و تجربه در بازسازی ظروف ایلیا به کار برده شده تا تعمیر قابلمه بادوام و کارایی بالا در دراز مدت نیاز یک آشپزخانه را برطرف کند و همچنان صرفه اقتصادی نیز داشته‌باشد.

 

تعمیر قابلمه تفلون

ظروف قبل از بازسازی شدن

چرا قابلمه را بازسازی کنیم؟

نگاه ما به تعمیر و احیای قابلمه تفلون فقط صرفه اقتصادی و نفع خودمان نیست اگر ظرفی با کیفیت مرغوب و مواد درجه یک تعمیر شود این خودش تبلیغی برای برند ایلیا می‌باشد که باعث افتخار ما نیز است.

بازسازی و تعمیر ظروف کهنه نه‌تنها به طول عمر آن‌ها می‌افزاید، بلکه از نظر بهداشتی نیز اهمیت دارد. ظروفی که پوشش خود را از دست داده‌اند، می‌توانند باعث ورود مواد شیمیایی به غذا شوند. بنابراین، بازسازی به‌موقع می‌تواند از این خطرات جلوگیری کند.

 

 

 

بازسازی ظروف نارمک

ظروف بعد از بازسازی شدن

هزینه تعمیر قابلمه تفلون

جهت اطلاع از هزینه تعمیر قابلمه تفلون با بازساری ظروف ایلیا تماس بگیرید.

 

ثبت سفارش
× چت آنلاین